Medarbetare

Ledning och Försäljning

Henrik Jarl

CEO

Henrik.jarl@compare-it.se
Tfn 0767-621346

Kerstin Lindkvist-Toms

Account Manager
Kundansvarig hustillverkare & bostadsutvecklare

kerstin.lindkvist@compare-it.se
Tfn 0733-190 630

Igor Miskovic

CTO

igor.miskovic@compare-it.se
Tfn 070-697 68 37

Utveckling och Support

Stefan Malmgren
Teknisk support
stefan.malmgren@compare-it.se
Tfn 0704-969 905
Pontus Lindblad

Programmering, Support
pontus.lindblad@compare-it.se
Tfn 0730-220 222

Mattias Holst
Utvecklare, Support
mattias.holst@compare-it.se
Tfn 040 41 37 00

Ekonomi/Administration, Marketing och IR

Cecilia
Ekonomi & Administration
ekonomi@compare-it.se
Tfn 0733-120 362

Stephanie Carlsson
Marketing
stephanie.carlsson@compare-it.se
Tfn 0705-728 356

Pär Gramming
CFO
par.gramming@compare-it.se
Tfn 0705-728 356

Jeanette Andersson
Investor Relations IR
jeanette@compare-it.se
Tfn 0733-181 982