Medarbetare

Ledning och Försäljning

Kerstin Lindkvist-Toms

VD, Försäljningsansvarig
kerstin@compare-it.se
Tfn 0733-190 630

Jimmy Björkman

Grundare, Projektchef
Kundansvarig hustillverkare villor/gruppbebyggelse

jimmy@compare-it.se
Tfn 0733-129 179

Martin Strandqvist

Grundare, Teknisk Chef
Kundansvarig bostadsutvecklare flerfamiljshus/lägenheter

martin@compare-it.se
Tfn 0709-923 224

Utveckling och Support

Stefan Malmgren
Teknisk support
stefan@compare-it.se
Tfn 0704-969 905
Wojtek Kunatowski

Utvecklare, Support
wojtek@compare-it.se

Pontus Lindblad

Programmering, Support
pontus@compare-it.se
Tfn 0730-220 222

Ivan Larsson

Utvecklare, Support
ivan.larsson@compare-it.se
Tfn 0730-203 726

Mattias Holst
Utvecklare, Support
mattias@compare-it.se
Tfn 0733-120 382

Amin Yosoh

UX/UI Designer
amin.yosoh@compare-it.se
Tfn 0739-842 201

Ekonomi/Administration och IR

Cecilia Wendel
Ekonomi & Administration
cecilia.wendel@compare-it.se
Tfn 0733-120 362

Pär Gramming
CFO
par.gramming@compare-it.se
Tfn 0705-728 356

Jeanette Andersson
Investor Relations IR
jeanette@compare-it.se
Tfn 0733-181 982