Vårt kontor

Compare-IT Nordic AB (publ)
Box 4008
227 21 Lund

Kontor

Compare-IT
Åkergränden 7
226 60  Lund

Växel 040-413700
E-post: info@compare-it.se

För direktkontakt se personalsida

Kontakta oss

Fyll i dina uppgifter och ditt ärende så kontaktar vi dig så fort vi kan!

9 + 6 =

ÅTERFÖRSÄLJARE

Denna funktionen är fortfarande under konstruktion. Använd gärna kontaktinformationen ovan för att ta reda på mer.

Wani El AB

Jan Noren
Tel: 0706-82 66 44
E-post: jan.noren@wani.se

www.wani.se

Pers Elservice AB

Kontaktuppgifter

Mobil: 070-640 97 37 

E-post: per@perselservice.se

Adress: Bäckgatan 1
590 21 VÄDERSTAD 

www.pers-elservice.se

Rogös El AB

Bernt Rogö

Tel: 070-5346720
E-post: bernt.rogo@habo.net

Josef

E-post: josefrogo@hotmail.com

Ludwig

E-post: rogo92@live.se

http://www.rogosel.se/

Emil Lundgren AB

Glenn Franzén

Tel: 070-930 55 98
E-post: glenn.franzen@emillundgren.se

Viktor Longström

E-post: viktor.longstrom@emillundgren.se

http://emillundgren.se/

Håkans El

Håkan Hansson

Tel: 070-594 61 23
E-post: hakans-el@telia.com

Markus Hansson

Elmontage i Dalby

Sven Linde

Tel: 070-877 04 50
E-post: nevs.li@telia.com

Göran Andersson

Tel: 070-977 04 51
E-post: elmontage.dalby@telia.com


Christoffer Larsson


http://www.elmontagedalby.se/

S.P.A. Norr AB

Micael Lundh

Tel: 0730-77 71 12
E-post: micael.lundh@skandinaviskprocess.se

 

Magnus Gustavsson

Agitar Elservice

Lars Jonsson

Tel: 0302-228 30
Mob: 0708-84 24 40
E-post: lasse.jonsson@agitar.se

http://www.agitar.se/

El-Akuten i Väst

Niklas

Tel: 0722-11 59 99
E-post: niklas@el-akuten.se

http://el-akuten.se/

Pelles Elservice

Pelle Steijner

Tel: 031-19 10 60
Mob: 0735-44 00 04
E-post: info@pelleselservice.se

Kalle Magnusson

http://www.pelleselservice.se/

Annebergs El

Pierre Larsson

Tel: 0708-74 63 18
E-post: pierre@annebergsel.se

http://www.annebergsel.se/

Elektromontage R Pettersson AB

Tommy Lindgren

Tel: 070-717-62 09
E-post: tommy@elektromontage.eu

Anders Eriksson

Krister Andersson

Alexander Hernvall

Centh Ahlstam

Torsten Okero

Salim Mekal

http://www.elektromontagerp.se/